Bu sayfaların içeriğinden sorumlu:

Diha Teknik Isıtma Soğutma Sist.İnş.Taah.Sanayi ve Ticaret AŞ.

Telefon: 0(242) 334 88 88

Faks: 0(242) 334 88 89

Adres: Cumhuriyet Mah 640 Sok. No:8 Muratpaşa Antalya

E-posta: info@dihateknik.com

sorumluluk reddi

Bu web sitesindeki bilgiler yasal tavsiye yerine geçmez. Bu web sitesindeki tüm bilgiler, yalnızca kapsanan konuların münferit yönleri hakkında genel bir bakış ve yorum sağlamayı amaçlamaktadır. Yayınlanan içerik eksiksiz olduğu iddiasında değildir ve bireysel bilgi, tavsiye veya tavsiye, ilgili tavsiye veya uzman görüşü teşkil etmez.Yazar/web sitesi operatörü, bilgilerin belirlenmesinde ve seçilmesinde mümkün olan en büyük özeni göstermesine rağmen, hiçbir sorumluluk kabul etmez. bunun için onların doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği.

Bu web sitesindeki bilgiler herhangi bir sözleşme ilişkisine yol açmaz. Yayınları herhangi bir hukuki maksada dayanmamaktadır. Yazar/web sitesi operatörü, sağlanan bilgilerin kullanılması veya kullanılmamasından veya yanlış ve eksik bilgilerin kullanılmasından kaynaklanan maddi veya manevi zararlarla ilgili olarak yazar/web sitesi operatörüne karşı sorumluluk iddiaları, yazar/web sitesi operatörü kasıtlı olarak kanıtlamadıkça, prensip olarak hariç tutulur. veya ağır ihmal hatası. Tüm teklifler bağlayıcı değildir. Yazar/web sitesi operatörü, önceden haber vermeksizin sayfaların bölümlerini veya teklifin tamamını değiştirme, ekleme veya silme veya yayını geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını açıkça saklı tutar.

Yazarın/web sitesi operatörünün sorumluluk alanı dışında olan üçüncü şahıs web sitelerine ("bağlantılar") doğrudan veya dolaylı referanslar olması durumunda, sorumluluk yalnızca yazar/web sitesi operatörünün içerikten haberdar olması ve teknik olarak mümkün ve mümkünse, yasa dışı içerik olması durumunda kullanımı önlemek makul olacaktır. Bu nedenle yazar/web sitesi operatörü, bağlantının oluşturulduğu sırada ilgili bağlantılı sayfaların yasa dışı içerik içermediğini açıkça beyan eder. Yazarın, bağlantılı/bağlantılı sayfaların mevcut ve gelecekteki tasarımı ve içeriği üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bu nedenle, bağlantı oluşturulduktan sonra değiştirilen tüm bağlantılı / bağlantılı sayfalardaki tüm içerikten açıkça uzaklaşmaktadır. Yasa dışı, yanlış veya eksik içerikten ve özellikle bu tür bilgilerin kullanılmasından veya kullanılmamasından kaynaklanan zararlardan yalnızca bağlantı yoluyla ilgili yayına atıfta bulunan kişi değil, yalnızca atıfta bulunulan sayfanın sağlayıcısı sorumludur.

Mesleki sorumluluk:

R+V Allgemeine Versicherung AG, Raiffeisenplatz 1, 65189 Wiesbaden'de mesleki sorumluluk sigortası bulunmaktadır. Sigorta kapsamı, özellikle coğrafi kapsamla ilgili olarak, en azından § 67 StBerG, § 51 ve devamı DVStB gerekliliklerini karşılar.

Konsept, tasarım ve programlama:

Diha Teknik Isıtma Soğutma Sist.İnş.Taah.Sanayi ve Ticaret AŞ.

Telefon: 0(242) 334 88 88

Faks: 0(242) 334 88 89

Adres: Cumhuriyet Mah 640 Sok. No:8 Muratpaşa Antalya

E-posta: info@dihateknik.com

arrow_upward